قالب وردپرس
قوانین و مقررات سایت

توافقنامه “lمدیر یک” با کاربران

سایت جهت ارائه خدماتی مشخص و محصولات عالی   به کاربران جهت پیشرفت کشور ایجاد گردیده و سعی می نماییم تا حد امکان رضایت کاربران را فراهم نماییم و انتظار داریم کاربران نیز به سایت و به دیگران احترام بگذارند. قوانین زیر به معنی کم کاری در ارائه خدمات مطلوب نیست. ثبت نام در سایت ما به معنی قبول تمام قوانین سایت می باشد

قبل از استفاده از امکانات سایت شما باید این توافقنامه را مطالعه، قبول و رعایت فرمایید و درصورت عدم رعایت قوانین کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به کاربر می باشد و سایت هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.

رعایت و تبعیت از تمامی قوانین شریعت اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران

کاربر متعهد می‌شود در استفاده از سرویس‌های ارائه شده، قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید.بدیهی است کلیه مسئولیت‌های ناشی از استفاده‌های غیرمجاز برعهده کاربر خواهد بود و چنانچه کاربر اقدام به ارائه محصولات و محتوا غیر قانونی کند در صورت درخواست مراجع ذیصلاح اطلاعات شخص برای رسیدگی در اختیار مسئولین قرار داده خواهد شد.

اعضا در استفاده از کلیه امکانات سایت و قرار دادن مطالب و محصولات موظف به رعایت و تبعیت از تمامی قوانین شریعت اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند. کاربرانی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سایت ،هک، حذف آگهی و…) منافع مالی یا امنیت سایت را دچار خطر کنند مسدود خواهند شد در جهت حفط منابع سایت و همچنین جلوگیری از سوء استفاده وبلاگ ها و فروشگاه های آزمایشی غیر فعال و بدون محتوا حذف خواهد شد

اطلاعات کاربری

کاربر موظف است از نام و نام خانوادگی و مشخصات حقیقی در هنگام ثبت نام استفاده نماید و در هنگام ثبت نام از حروف لاتین برای نام و نام خانوادگی استفاده نکند.

وظایف کاربران در قبال حفظ اطلاعات

سایت ما مسئولیت مطالب، محصولات و فایل های قرار داده شده توسط کاربران را به عهده نمی گیرد و مسئولیت کامل آن بر عهده کاربر ( عضو مربوطه سایت ) می باشد و درصورت مشاهده یا گزارش هر گونه تخلفی از سوی کاربران بدون اطلاع قبلی کلیه امکانات کاربر مسدود می گردد.

اگر هرگونه خسارت ، جریمه ، مجازات و یا مسئولیت های دیگر ناشی از نقض این توافقنامه متحمل کاربر شود بازپرداخت و جبران آن تماما بر عهده خود کاربر بوده و سایت هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به سایت شود ، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق برآورد مدیریت سایت می باشد.

سایت هر ۲۴ ساعت یکبار از اطلاعات سایت پشتیبانی تهیه می نماید و از سرورهای مجزا جهت حفظ اطلاعات کاربران استفاده می نماید اما درصورتی که به هر دلیلی ( زلزله، جنگ، رعد و برق، خرابی سرورها، اتفاقات غیر مترقبه، هک و … ) اطلاعات، مطالب، فایل ها، فروشگاه و … کاربران پاک و یا از بین رود سایت مسئولیتی را قبول نمی نماید و کاربران موظف به ذخیره اطلاعات و پشتیبان گیری از اطلاعات خود هستند.

کاربرانی که فایل برای فروش می گذارند موظف هستند هر دو روز یکبار قسمت ” پیغام های من ” را مطالعه و درصورتی که پیغامی از طرف مدیریت سایت فورکیا و یا مشتری دریافت نموده اند را پاسخ دهند.

کاربرانی که از طرف مدیریت گزارش تخلف دریافت نمایند موظف هستند که گزارش تخلف را سریعا بررسی و نتیجه را از طریق تیکت به مدیرت اطلاع دهند و تا برطرف نشدن مشکل مبلغی برای آنها واریز نمی گردد.

پانل مدیریت کاربران پیشرفته می باشد و طوری طراحی شده است که هم برای کاربرانی که آشنایی به طراحی سایت و قالب دارند راحت باشد و هم برای کاربرانی که آشنایی ندارند. کاربران نباید بدون اطلاع از کاربرد منوها و تنظیمات آنها را دستکاری نمایند و سایت خود را ملزم به پاسخگویی در این زمینه نمی داند و تا حد امکان مطالبی آموزشی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

کلیه اطلاعات کاربران اعم از اطلاعات شخصی ، اطلاعات مشتریان، فایل های و … پیش سایت محفوظ بوده و سایت خود را موظف به امانت داری می داند.

این قوانین ممکن است بعد از مدتی با توجه به سیاست های سایت و بدون اطلاع قبلی عوض گردد پس لطفا هر چند وقت یکبار قوانین را مطالعه نمایید. تا حد امکان سعی می شود قوانین تغییر پیدا نکند و درصورت تغییر اطلاع داده شود.